Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bayfront -

Replied to the thread Gildia Rage of Honor ZAPRASZA! Lock Thetford.

Quote from haraj: “Quote from Bayfront: “Quote from haraj: “Na moje sparzylem sie tylko raz w zyciu To kiedy napierdalamy sie w klatce albo cos ” Znów chcesz się poparzyć, jeżeli myślisz że jestem lamusem który siedzi w okularkach przed…
  • haraj -

Quote from Bayfront: “Quote from haraj: “Na moje sparzylem sie tylko raz w zyciu To kiedy napierdalamy sie w klatce albo cos ” Znów chcesz się poparzyć, jeżeli myślisz że jestem lamusem który siedzi w okularkach przed komputerem i waży 80kg…
  • Bayfront -

Quote from haraj: “Na moje sparzylem sie tylko raz w zyciu To kiedy napierdalamy sie w klatce albo cos ” Znów chcesz się poparzyć, jeżeli myślisz że jestem lamusem który siedzi w okularkach przed komputerem i waży 80kg to jesteś w…
  • haraj -

Na moje sparzylem sie tylko raz w zyciu To kiedy napierdalamy sie w klatce albo cos
  • Bayfront -

Quote from haraj: “Kurcze ale sie na mnie uwziales czy to kompleksy? ” Jak się zaczynasz bawić zapałkami to musisz liczyć się z tym że możesz się poparzyć. Jeżeli chodzi o kompleksy to raczej staram się Ciebie z nich wyleczyć. Spokojnie gratis od firmy.
  • nooke -

Replied to the thread Error Patching after 11/13 maintenence.

• haraj -

Kurcze ale sie na mnie uwziales czy to kompleksy?
  • Bayfront -

Powiedz jej że dodatkowy chromosom to nie powód do dumy, może jakby się bardziej zatroszczyła o Ciebie i włożyła trochę wkładu w Twoje wychowanie niż wieszanie na sznurku schabowego na szyj żeby chociaż psy się z Tobą bawiły to wyrósłby…
  • haraj -

• Bayfront -

Quote from haraj: “Chyba chodzi jej o to ze jest plaska ” To że jesteś śmieciem to już większość osób wie ale żeby reprezentować elementarny poziom savoir-vivre powinieneś szanować kobiety ale czego wymagać jak ktoś jest takim…
  • Fusionbomb -

Replied to the thread Items Disappear.

lol nobody has access to your local banks except you
  • Fusionbomb -

Replied to the thread Combat kneel.

or you could have fought back, and possibly downed him/her for 3 minutes, too non-black zones have a flag counter at bottom right, to tell you of criminal players in the zone
  • nichtulfion -

Replied to the thread ZonedOut | ENG | NA/EU.

• Mytherceria -

Liked Amoebius76’s post in the thread [Bug] Solo kill shows as "assist".

Like (Post)
    Beware, that may be part of @Mytherceria's next Creepypasta. Thanks for noticing.^^
  • LordSaintt -

Replied to the thread CONTROLES PARA CELULARES.

Eu acho que a versão mobile já melhoraria se ela fosse hospedada numa Google Play por exemplo, assim acredito que a versão mobile atualizaria sozinha. Eu mesmo tenho que baixar tudo novamente a cada att.
  • tarnator -

Liked grark247’s post in the thread The Avalonian Invasion Has Begun!.

Like (Post)
    What about the season points requirement for earning gold rank & crystal rank? Is that going change given that this season is only 2 months?
  • LordSaintt -

Replied to the thread duvida.

Quote from degex: “o albion de celular e o msm serve do pc,ajuda aki brs pls ” Sim Degex, como o ImaDoki falou é o mesmo server, mas no caso do celular você tem que ficar atento a atualizações, pois ele não atualiza automaticamente como na versão PC.
  • MadSkillzDLR -

Replied to the thread Mounts of Albion | collection of mount images.

Quote from arke971: “Should be updated now since the Avalonian Basilisk is available. The Avalonian Invasion Has Begun! ” Lol and it has to be immediatly updated? U cant wait? This is mostly for RECORD porpuses. Everyone knows that a mount that came…
  • ImaDoki -

Replied to the thread New Roaming mages - seriously?.

Quote from Hollywoodi: “So, you stand before these.. You simply button smash, press each skill as soon as avaliable, throw your 3 poisons, facetank and after 2 minutes get your 15 k fame and the potential drop it is a very very boring boss fight…